Uwaga! W związku z zamknięciem serwisu MegaVideo niektóre bajki nie działają. Strona jest nieaktualna! Zapraszamy na nową stronę

www.dladziecibajki.pl

Bajki Disneya - Król Lew

Oceń bajkę
(29 głosów)
  

Król Lew - opis bajki.

"Król Lew" To opowieść o Simbie - lwiątku, dziedzicu Lwiej Krainy. Za sprawą knowań złego stryja Skazy, Simba musi opuścić rodzinne strony. Samotny i porzucony, trafia pod opiekę wesołych i beztroskich kompanów - Timona i Pumby. Dorasta, wiodąc wraz z nimi radosne, pełne przygód życie, zapominając o odpowiedzialności i królewskim dziedzictwie. Przeznaczenie jednak daje o sobie znać. Simba przekonuje się, że nadszedł czas powrotu i objęcia we władanie Lwiej Krainy. Musi znaleźć w sobie dość odwagi, by przeciwstawić się złemu stryjowi Skazie, stoczyć z nim zaciekłą walkę i zająć należne mu w odwiecznym kręgu życia miejsce.
2 komentarze

 • Admin Czwartek, 21. Lipiec 2011 09:08 Umieszczone przez: Admin

  Witam.
  serwis nie pobiera żadnych opłat za oglądanie bajek tylko ma wgrane bajki z innych serwisów. Jeżeli Pani wysłała SMS aby ominąć limit to proszę skontatkować się z tymi serwisem, który taką opłatę pobiera. Jeszcze raz informuję, że serwis bajki-dla-dzieci.org.pl nie pobiera żadnych opłat.

  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 • zuzia Środa, 20. Lipiec 2011 12:37 Umieszczone przez: zuzia

  wyslalam sms aby ogladac bez limitow i wpisalam kod i nic

  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dodaj komentarz