Uwaga! W związku z zamknięciem serwisu MegaVideo niektóre bajki nie działają. Strona jest nieaktualna! Zapraszamy na nową stronę

www.dladziecibajki.pl

Miś Koralgol, Miś Coralgol - bajka online do oglądania za darmo

Miś Koralgol, Miś Coralgol - bajka opowiada przygody sympatycznego Misia Coralgola. Miś Koralgol jest to brązowy mały miś, który wraz z rodziną mieszka w lesie. Chociaż lubi chodzić do szkoły i notorycznie spóźnia się do niej. Odkąd zobaczył musical marzy by zostać śpiewakiem, jednak mały bohater nie ma odpowiedniego głosu. Opowieść o Coralgolu to historia podążania za swoimi marzeniami i wielkiej mocy przyjaźni. Poniżej znajdują się odcinki do oglądania online za darmo bajki Miś Coralgol.

Czy wiesz, że?

Znane powiedzenie głosi, że lepsze jest wrogiem dobrego. Podobnie jak nowsze, co niestety w stu procentach sprawdza się w przypadku bajek. Zarówno pełnometrażowe bajki kinowe, jak i typowo telewizyjne bajki dla dzieci uległy drastycznej przemianie w ostatnich latach. I tę przemianę trudno byłoby uznać za cokolwiek pozytywnego, wszak liczba zainteresowanych sukcesywnie spada. Doszło nawet do tego, że poważnie rozważano zaprzestanie emisji "Wieczorynki", a jeszcze kilkanaście lat temu byłoby to absolutnie przecież nie do pomyślenia.