Uwaga! W związku z zamknięciem serwisu MegaVideo niektóre bajki nie działają. Strona jest nieaktualna! Zapraszamy na nową stronę

www.dladziecibajki.pl

Porwanie Baltazara Gąbki - bajka online do oglądania za darmo

Porwanie Baltazara Gąbki - bajka animowana opowiada przygody Baltazara Gąbki. Profesor Gąbka to naukowiec, specjalista od żab latających, uosobienie humanizmu i typowych cech uczonego żyjącego w pewnym oderwaniu od rzeczywistości. Serial został wyprodukowany w latach 1969-1970 na postawie książki Porwanie Baltazara Gąbki Stanisława Pagaczewskiego. Poniżej znajdują się odcinki do oglądania online za darmo bajki Porwanie Baltazara Gąbki.

Czy wiesz, że?

Samych zainteresowanych najrzadziej się dzisiaj pyta o zdanie - rząd zupełnie nie liczy się z opiniami internautów w sprawie ACTA, a zarząd telewizji w... poważaniu ma opinie dzieci na temat bajek. Te ostatnie są przez dzisiejszą TVP - by użyć modnego sformułowania - dyskryminowane. Nic zatem dziwnego, że najmłodsi, młodzi i nieco-mniej-młodzi z wielką chęcią sięgają po bajki w Internecie - te dostępne są za darmo, bez większych problemów i o dowolnie wybranej porze. A co najważniejsze, nikt nie przerywa ich reklamami.